obrazy do bytu, obrazy na plátně, olejomalby, akvarely

 
 
 

Galerie obrazů - Výstavy - Životopis -  Kontakt - Jak vzniká obraz - kalendáře - úvod       

 
 

Výstavy

Malíř Pierre Asier, nepatří k autorům, které byste často nacházeli v pražských galeriích a jehož jméno by zdomácnělo v katalozích aukcí.
Za jeho obrazy byste obvykle museli cestovat na vzdálená místa naší planety, a proto věříme, že Vám tyto stránky umožní poznat
alespoň částečně  dílo a současnou tvorbou  tohoto umělce....ale přesto, kde jste mohli obrazy, akvarely a olejomalby na plátně  Pierra Asiera vidět?

Pravidelně vystavuje  v galerii Potiere na rue de Marchal v Paříži, kde také  působí ve stejnojmenném ateliéru.  
Nevelkou stálou expozici Asierových obrazů je možné od prosince 2008  také navštívit v chateau de Corneillie ve městě Verberie v Picardii

 

Na svém kontě má řadu  autorských výstav, kalendářů, scénografických projektů,  ilustrací 
a  autobiografickou kniha reprodukcí " Duše hlubší  než moře" , která vyšla ve třech jazycích.  

V roce 2001 uvedl  kolekci obrazů s tématikou moře a vln v  Saint Petersburgu a výstava byla věnována  poctě Ruského malíře Ivana Ayvazovského.
Dvě z velkých pláten "Cesta hurikánu"   a  "Plachý vítr" odkoupil  institut pro ochranu oceánu a dodnes zdobí interiér  sekretariátu  společnosti.
V letech 2004 a 2005 uskutečnil  v Orleans a na zámcích  Chambord  a Chantilly  sérii výstav věnovaných pobřeží Loiry. 

 

V Praze  Pierre Asiere vystavoval, kromě charitativně zaměřených výstav v  nemocnici Na Bulovce, například v galerii Žatecká, kde byla instalovaná stála roční expozice věnována průřezu díla od začátků až po současnost. Výstavu uvedl Jan Souček.V současné době připravuje tématicky zaměřenou výstavu DOPISY ANDĚLŮ, která by měla být otevřena netradiční vernisáží na podzim roku 2010.

       

obrazy do bytu, moderní obrazy, olejomalby, obrazy na plátně, galerie obrazů, obrazy na plátně,